KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242314
nr 1324 2314
Anders Emgård
(f. 1938), Sverige
Grafiskt blad, "Falsterbo". Signerad, numrerad 18/50. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x45 cm, ej ramad, lös duk
Anders Emgård, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:31:30
300 kr
800 kr